Gabinet Psychoterapii Self

Każdy psycholog w naszym zespole ukończył studia podyplomowe i kursy w zakresie psychoterapii, dzięki czemu możemy pomagać w szerszym zakresie, niż pozwala na to szkolenie psychologiczne.

Nasi terapeuci pracują według najpopularniejszych nurtów psychoterapeutycznych m.in. psychodynamicznego, Gestalt i systemowego.

Dysponujemy również odpowiednią wiedzą, uprawnieniami oraz doświadczeniem, aby zapewnić naszym Klientom kompleksowe wsparcie w uzależnieniu fizycznym i psychicznym. Pragniemy również podkreślić, że w naszym zespole pracuje lekarz psychiatra z kwalifikacjami psychoterapeuty.

Nasz gabinet może zatem prowadzić leczenie dwutorowe – psychoterapię z równoczesnym dobieraniem środków farmakologicznych.

Doświadczony psychoterapeuta we Wrocławiu

W czym może pomóc gabinet psychoterapii Self?

Nasz gabinet psychoterapii prowadzi również terapie małżeńskie (dla par) i terapie rodzinne. Psychoterapeuta pomoże Wam uporać się z takimi problemami, jak:

null
kłótnie, spory, konflikty rodzinne,
null
trudności wychowawcze,
null
osłabienie relacji rodzinnych,

null
zdrada, oddalenie emocjonalne i fizyczne,
null
kryzysy związane m.in. z chorobą przewlekłą, kalectwem, nałogiem, śmiercią członka rodziny, rozwodem, brakiem stabilności finansowej,
null
brak przystosowania do nowego etapu życia, takiego jak ciąża, urodzenie dziecka, wyjazd dziecka z rodzinnego domu,
null
brak zrozumienia i słaba komunikacja na linii rodzice-dzieci, mąż-żona,
null
oziębłość, impotencja, seksoholizm i inne problemy seksualne.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się!

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i umów się na profesjonalną wizytę psychologiczną we Wrocławiu. O poziomie naszych usług świadczy fakt, iż cieszymy się zaufaniem wielu firm i instytucji, z którymi współpracujemy. Nasze referencje zobaczysz w dziale Referencje.